XLL73V148.500000I IDT
  • Part Number: XLL73V148.500000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 148.5MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL73V148.500000I IDT
    XLL73V148.500000I IDT
    XLL73V148.500000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL73V148.500000I is described as OSC VCXO 148.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A