XLL738280.000000X IDT
  • Part Number: XLL738280.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 280.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL738280.000000X IDT
    XLL738280.000000X IDT
    XLL738280.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL738280.000000X is described as OSC XO 280.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM