XLL738250.000000X IDT
  • Part Number: XLL738250.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 250.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL738250.000000X IDT
    XLL738250.000000X IDT
    XLL738250.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL738250.000000X is described as OSC XO 250.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH