XLL738245.760000X IDT
  • Part Number: XLL738245.760000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 245.76MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL738245.760000X IDT
    XLL738245.760000X IDT
    XLL738245.760000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL738245.760000X is described as OSCILLATOR XO 245.76MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK