XLL738176.516700X IDT
  • Part Number: XLL738176.516700X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 176.5167MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL738176.516700X IDT
    XLL738176.516700X IDT
    XLL738176.516700X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL738176.516700X is described as OSC XO 176.5167MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK