XLL738155.520000X IDT
  • Part Number: XLL738155.520000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL738155.520000X IDT
    XLL738155.520000X IDT
    XLL738155.520000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL738155.520000X is described as OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"