XLL736200.000000I IDT
  • Part Number: XLL736200.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL736200.000000I IDT
    XLL736200.000000I IDT
    XLL736200.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL736200.000000I is described as OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM