XLL736100.000000I IDT
  • Part Number: XLL736100.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL736100.000000I IDT
    XLL736100.000000I IDT
    XLL736100.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL736100.000000I is described as OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM