XLL735240.000000X IDT
  • Part Number: XLL735240.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 240.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL735240.000000X IDT
    XLL735240.000000X IDT
    XLL735240.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL735240.000000X is described as OSC XO 240.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD