XLL726200.000000I IDT
  • Part Number: XLL726200.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL726200.000000I IDT
    XLL726200.000000I IDT
    XLL726200.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL726200.000000I is described as OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"