XLL725312.500000X IDT
  • Part Number: XLL725312.500000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 312.5MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL725312.500000X IDT
    XLL725312.500000X IDT
    XLL725312.500000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL725312.500000X is described as OSCILLATOR XO 312.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE