XLL538233.250000X IDT
  • Part Number: XLL538233.250000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 233.25MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL538233.250000X IDT
    XLL538233.250000X IDT
    XLL538233.250000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL538233.250000X is described as OSCILLATOR XO 233.25MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM