XLL535001.163000I IDT
  • Part Number: XLL535001.163000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 1.163MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLL535001.163000I IDT
    XLL535001.163000I IDT
    XLL535001.163000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLL535001.163000I is described as OSCILLATOR XO 1.163MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM