XLH73V098.304000X IDT
  • Part Number: XLH73V098.304000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 98.304MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V098.304000X IDT
    XLH73V098.304000X IDT
    XLH73V098.304000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V098.304000X is described as OSC VCXO 98.304MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK