XLH73V065.536000X IDT
  • Part Number: XLH73V065.536000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 65.536MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V065.536000X IDT
    XLH73V065.536000X IDT
    XLH73V065.536000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V065.536000X is described as OSC VCXO 65.536MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE