XLH73V060.000000X IDT
  • Part Number: XLH73V060.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V060.000000X IDT
    XLH73V060.000000X IDT
    XLH73V060.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V060.000000X is described as OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE