XLH73V054.000000X IDT
  • Part Number: XLH73V054.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 54.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V054.000000X IDT
    XLH73V054.000000X IDT
    XLH73V054.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V054.000000X is described as OSC VCXO 54.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM