XLH73V029.670300X IDT
  • Part Number: XLH73V029.670300X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 29.6703MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V029.670300X IDT
    XLH73V029.670300X IDT
    XLH73V029.670300X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V029.670300X is described as OSC VCXO 29.6703MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"