XLH73V027.000000I IDT
  • Part Number: XLH73V027.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 27.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V027.000000I IDT
    XLH73V027.000000I IDT
    XLH73V027.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V027.000000I is described as OSC VCXO 27.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE