XLH73V024.576000X IDT
  • Part Number: XLH73V024.576000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 24.576MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V024.576000X IDT
    XLH73V024.576000X IDT
    XLH73V024.576000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V024.576000X is described as OSC VCXO 24.576MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED