XLH73V018.432000X IDT
  • Part Number: XLH73V018.432000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 18.432MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V018.432000X IDT
    XLH73V018.432000X IDT
    XLH73V018.432000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V018.432000X is described as OSC VCXO 18.432MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS