XLH73V016.368000X IDT
  • Part Number: XLH73V016.368000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 16.368MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V016.368000X IDT
    XLH73V016.368000X IDT
    XLH73V016.368000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V016.368000X is described as OSC VCXO 16.368MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH