XLH73V012.288000X IDT
  • Part Number: XLH73V012.288000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V012.288000X IDT
    XLH73V012.288000X IDT
    XLH73V012.288000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V012.288000X is described as OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG