XLH73V010.000000I IDT
  • Part Number: XLH73V010.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 10.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V010.000000I IDT
    XLH73V010.000000I IDT
    XLH73V010.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V010.000000I is described as OSC VCXO 10.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA