XLH73V001.024000I IDT
  • Part Number: XLH73V001.024000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 1.024MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH73V001.024000I IDT
    XLH73V001.024000I IDT
    XLH73V001.024000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH73V001.024000I is described as OSC VCXO 1.024MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"