XLH738131.072000X IDT
  • Part Number: XLH738131.072000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 131.072MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738131.072000X IDT
    XLH738131.072000X IDT
    XLH738131.072000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738131.072000X is described as OSC XO 131.072MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE