XLH738100.000000X IDT
  • Part Number: XLH738100.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738100.000000X IDT
    XLH738100.000000X IDT
    XLH738100.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738100.000000X is described as OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE