XLH738077.760000X IDT
  • Part Number: XLH738077.760000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 77.76MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738077.760000X IDT
    XLH738077.760000X IDT
    XLH738077.760000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738077.760000X is described as OSCILLATOR XO 77.76MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM