XLH738019.440000X IDT
  • Part Number: XLH738019.440000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 19.44MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738019.440000X IDT
    XLH738019.440000X IDT
    XLH738019.440000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738019.440000X is described as OSCILLATOR XO 19.44MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE