XLH738019.200000X IDT
  • Part Number: XLH738019.200000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 19.2MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738019.200000X IDT
    XLH738019.200000X IDT
    XLH738019.200000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738019.200000X is described as OSCILLATOR XO 19.2MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"