XLH738018.432000X IDT
  • Part Number: XLH738018.432000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738018.432000X IDT
    XLH738018.432000X IDT
    XLH738018.432000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738018.432000X is described as OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH