XLH738015.360000X IDT
  • Part Number: XLH738015.360000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 15.36MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH738015.360000X IDT
    XLH738015.360000X IDT
    XLH738015.360000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH738015.360000X is described as OSCILLATOR XO 15.36MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH