XLH736120.000000I IDT
  • Part Number: XLH736120.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 120.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736120.000000I IDT
    XLH736120.000000I IDT
    XLH736120.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736120.000000I is described as OSC XO 120.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"