XLH736068.750000X IDT
  • Part Number: XLH736068.750000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 68.75MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736068.750000X IDT
    XLH736068.750000X IDT
    XLH736068.750000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736068.750000X is described as OSCILLATOR XO 68.75MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"