XLH736066.660000I IDT
  • Part Number: XLH736066.660000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 66.66MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736066.660000I IDT
    XLH736066.660000I IDT
    XLH736066.660000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736066.660000I is described as OSCILLATOR XO 66.66MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE