XLH736058.982400I IDT
  • Part Number: XLH736058.982400I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 58.9824MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736058.982400I IDT
    XLH736058.982400I IDT
    XLH736058.982400I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736058.982400I is described as OSC XO 58.9824MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD