XLH736058.802000X IDT
  • Part Number: XLH736058.802000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 58.802MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736058.802000X IDT
    XLH736058.802000X IDT
    XLH736058.802000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736058.802000X is described as OSC XO 58.802MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM