XLH736045.158400I IDT
  • Part Number: XLH736045.158400I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 45.1584MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736045.158400I IDT
    XLH736045.158400I IDT
    XLH736045.158400I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736045.158400I is described as OSC XO 45.1584MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X