XLH736033.330000I IDT
  • Part Number: XLH736033.330000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 33.33MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736033.330000I IDT
    XLH736033.330000I IDT
    XLH736033.330000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736033.330000I is described as OSCILLATOR XO 33.33MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM