XLH736016.384000I IDT
  • Part Number: XLH736016.384000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736016.384000I IDT
    XLH736016.384000I IDT
    XLH736016.384000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736016.384000I is described as OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V