XLH736012.288000I IDT
  • Part Number: XLH736012.288000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 12.288MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736012.288000I IDT
    XLH736012.288000I IDT
    XLH736012.288000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736012.288000I is described as OSC XO 12.288MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE