XLH736002.048000I IDT
  • Part Number: XLH736002.048000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 2.048MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH736002.048000I IDT
    XLH736002.048000I IDT
    XLH736002.048000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH736002.048000I is described as OSCILLATOR XO 2.048MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB