XLH735162.000000X IDT
  • Part Number: XLH735162.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 162.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735162.000000X IDT
    XLH735162.000000X IDT
    XLH735162.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735162.000000X is described as OSC XO 162.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP