XLH735156.250000X IDT
  • Part Number: XLH735156.250000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 156.25MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735156.250000X IDT
    XLH735156.250000X IDT
    XLH735156.250000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735156.250000X is described as OSC XO 156.25MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM