XLH735150.000000X IDT
  • Part Number: XLH735150.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735150.000000X IDT
    XLH735150.000000X IDT
    XLH735150.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735150.000000X is described as OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK