XLH735148.500000X IDT
  • Part Number: XLH735148.500000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 148.5MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735148.500000X IDT
    XLH735148.500000X IDT
    XLH735148.500000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735148.500000X is described as OSCILLATOR XO 148.5MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM