XLH735133.330000X IDT
  • Part Number: XLH735133.330000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 133.33MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735133.330000X IDT
    XLH735133.330000X IDT
    XLH735133.330000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735133.330000X is described as OSC XO 133.33MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK