XLH735133.000000X IDT
  • Part Number: XLH735133.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 133.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735133.000000X IDT
    XLH735133.000000X IDT
    XLH735133.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735133.000000X is described as OSC XO 133.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH