XLH735120.000000I IDT
  • Part Number: XLH735120.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 120.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735120.000000I IDT
    XLH735120.000000I IDT
    XLH735120.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735120.000000I is described as OSC XO 120.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT