XLH735100.000000I IDT
  • Part Number: XLH735100.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLH735100.000000I IDT
    XLH735100.000000I IDT
    XLH735100.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLH735100.000000I is described as OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM